KVC openingsvergadering – Zaterdag 14 juli om 11.30u

U9

Trainingen

Eerste training: 7 augustus

Maandag 18.30u. – 19.30u.

Vrijdag 18u. – 19.15u.

Trainer

Vandommele Tijl
0495 61 30 06
tijl.vandommele@telenet.be

Trainer

Demeijer Jeroen
0475 36 49 86
demeijerjeroen@hotmail.com

Trainer

Planckaert Joachim
0473 46 13 24
joachimplanckaert@hotmail.com

De inschrijvingen voor de U9 werd stopgezet wegens volzet

Kalender U9 A

DatumUurOnderwerp
13/01/202409:00K.V.C. Deerlijk Sport A Niv.2-1 - Racing Club Harelbeke D Niv.2-1
20/01/202410:30K.F.C. Aalbeke Sport A Niv.2-1 - K.V.C. Deerlijk Sport A Niv.2-1
27/01/202410:30K.S.V. Kortrijk Niv.2-1 - K.V.C. Deerlijk Sport A Niv.2-1
3/02/202409:00K.V.C. Deerlijk Sport A Niv.2-1 - Jong Helkijn A Niv.1
17/02/202409:00R. Dottignies Sp. B Niv.1 - K.V.C. Deerlijk Sport A Niv.2-1
24/02/202409:00K.V.C. Deerlijk Sport A Niv.2-1 - V.C.O.G. Stasegem B Niv.1
2/03/202411:15W.S. Bellegem Niv.2-1 - K.V.C. Deerlijk Sport A Niv.2-1
9/03/202409:00Racing Club Harelbeke D Niv.2-1 - K.V.C. Deerlijk Sport A Niv.2-1
16/03/202409:00K.V.C. Deerlijk Sport A Niv.2-1 - K.F.C. Aalbeke Sport A Niv.2-1
23/03/202409:00K.V.C. Deerlijk Sport A Niv.2-1 - K.S.V. Kortrijk Niv.2-1
6/04/202411:00Jong Helkijn A Niv.1 - K.V.C. Deerlijk Sport A Niv.2-1
13/04/202409:00K.V.C. Deerlijk Sport A Niv.2-1 - R. Dottignies Sp. B Niv.1
20/04/202410:00V.C.O.G. Stasegem B Niv.1 - K.V.C. Deerlijk Sport A Niv.2-1
27/04/202409:00K.V.C. Deerlijk Sport A Niv.2-1 - W.S. Bellegem Niv.2-1

Kalender U9B

DatumUurOnderwerp
14/01/202409:00V.V. Volkegem A Niv.2-1 - K.V.C. Deerlijk Sport B Niv.2-1
20/01/202409:00K.V.C. Deerlijk Sport B Niv.2-1 - K.S.C. Oostrozebeke B Niv.2-1
27/01/202409:00Jong Vijve A Niv.1 - K.V.C. Deerlijk Sport B Niv.2-1
3/02/202409:00K.V.C. Deerlijk Sport B Niv.2-1 - W.S. Bellegem B Niv.2-1
18/02/202409:00K.F.C. Sparta Petegem C Niv.1 - K.V.C. Deerlijk Sport B Niv.2-1
24/02/202409:00K.V.C. Deerlijk Sport B Niv.2-1 - K. Blauwvoet Otegem A Niv.2-1
2/03/202409:30Sk Ooidonck Leerne A Niv.2-1 - K.V.C. Deerlijk Sport B Niv.2-1
9/03/202409:00K.V.C. Deerlijk Sport B Niv.2-1 - V.V. Volkegem A Niv.2-1
16/03/202409:15K.S.C. Oostrozebeke B Niv.2-1 - K.V.C. Deerlijk Sport B Niv.2-1
23/03/202409:00K.V.C. Deerlijk Sport B Niv.2-1 - Jong Vijve A Niv.1
6/04/202411:00W.S. Bellegem B Niv.2-1 - K.V.C. Deerlijk Sport B Niv.2-1
13/04/202409:00K.V.C. Deerlijk Sport B Niv.2-1 - K.F.C. Sparta Petegem C Niv.1
20/04/202409:15K. Blauwvoet Otegem A Niv.2-1 - K.V.C. Deerlijk Sport B Niv.2-1
27/04/202409:00K.V.C. Deerlijk Sport B Niv.2-1 - Sk Ooidonck Leerne A Niv.2-1

Kalender U9C

DatumUurOnderwerp
13/01/202411:00K.V.C. Deerlijk Sport C Niv.1 - K.F.C. Marke C Niv.1
20/01/202411:00F.C.E. Kuurne C Niv.1 - K.V.C. Deerlijk Sport C Niv.1
28/01/202410:00Kdns Heule B Niv.1 - K.V.C. Deerlijk Sport C Niv.1
3/02/202411:00K.V.C. Deerlijk Sport C Niv.1 - V.K. Wikings Kortrijk Niv.1
17/02/202409:00V.C. K. Zwevegem Sport C Niv.1 - K.V.C. Deerlijk Sport C Niv.1
24/02/202411:00K.V.C. Deerlijk Sport C Niv.1 - V.C.O.G. Stasegem A Niv.1
2/03/202410:45Hulste Sportief A Niv.1 - K.V.C. Deerlijk Sport C Niv.1
9/03/202411:30K.F.C. Marke C Niv.1 - K.V.C. Deerlijk Sport C Niv.1
16/03/202411:00K.V.C. Deerlijk Sport C Niv.1 - F.C.E. Kuurne C Niv.1
23/03/202411:00K.V.C. Deerlijk Sport C Niv.1 - Kdns Heule B Niv.1
6/04/202411:15V.K. Wikings Kortrijk Niv.1 - K.V.C. Deerlijk Sport C Niv.1
13/04/202411:00K.V.C. Deerlijk Sport C Niv.1 - V.C. K. Zwevegem Sport C Niv.1
20/04/202410:00V.C.O.G. Stasegem A Niv.1 - K.V.C. Deerlijk Sport C Niv.1
27/04/202411:00K.V.C. Deerlijk Sport C Niv.1 - Hulste Sportief A Niv.1