Gastrofoot 3 Februari – KVC Deerlijk Sport – KSV Moorsele

Eerste ploeg

Staf eerste ploeg

T1 – Van Eeckhout Dirk
T2 – Manou Putman
Keepertrainer: Renzy Tielens

Afgevaardigden: Mahieu Marnix – Lieven Sablain
Verzorgers: Tine Gabriël – Justine Dekyvere

Kalender eerste ploeg – seizoen 2023 – 2024

DatumUurOnderwerp
2/09/202319:00K.V.C. Deerlijk Sport - V.V. Groene Leeuwen Ruiselede
9/09/202319:00K.R.C. Bissegem B - K.V.C. Deerlijk Sport
16/09/202319:00K.V.C. Deerlijk Sport - K.S.V. Pittem B
23/09/202319:30K.S.V. Moorsele B - K.V.C. Deerlijk Sport
30/09/202320:00K.V.C. Deerlijk Sport - K.F.C. Marke B
8/10/202315:00K.F.C. Aalbeke Sport B - K.V.C. Deerlijk Sport
14/10/202319:00K.V.C. Deerlijk Sport - Jong Anzegem
22/10/202315:00K. Zonnekl. Dentergem - K.V.C. Deerlijk Sport
28/10/202319:00K.V.C. Deerlijk Sport - Sv Ingelmunster B
4/11/202319:00K.V.C. Deerlijk Sport - K.W.S. Desselgem
11/11/202319:00W.S. Bellegem - K.V.C. Deerlijk Sport
18/11/202319:00K.V.C. Deerlijk Sport - Jong Vijve
25/11/202319:00F.C. Sparta Heestert B - K.V.C. Deerlijk Sport
2/12/202319:00K.V.C. Deerlijk Sport - Jong Helkijn
10/12/202314:30F.C.E. Kuurne B - K.V.C. Deerlijk Sport
16/12/202319:00K.V.C. Deerlijk Sport - K.R.C. Bissegem B
13/01/202419:00K.S.V. Pittem B - K.V.C. Deerlijk Sport
20/01/202419:00K.V.C. Deerlijk Sport - W.S. Bellegem
27/01/202420:00K.W.S. Desselgem - K.V.C. Deerlijk Sport
3/02/202419:00K.V.C. Deerlijk Sport - K.S.V. Moorsele B
18/02/202415:00K.F.C. Marke B - K.V.C. Deerlijk Sport
24/02/202419:00K.V.C. Deerlijk Sport - F.C.E. Kuurne B
2/03/202418:30Jong Helkijn - K.V.C. Deerlijk Sport
9/03/202419:30Sv Ingelmunster B - K.V.C. Deerlijk Sport
16/03/202419:00K.V.C. Deerlijk Sport - K. Zonnekl. Dentergem
24/03/202415:00V.V. Groene Leeuwen Ruiselede - K.V.C. Deerlijk Sport
6/04/202419:00K.V.C. Deerlijk Sport - F.C. Sparta Heestert B
13/04/202419:30Jong Anzegem - K.V.C. Deerlijk Sport
21/04/202415:00K.V.C. Deerlijk Sport - K.F.C. Aalbeke Sport B
28/04/202415:00Jong Vijve - K.V.C. Deerlijk Sport

Spelers A-kern seizoen 2023 – 2024

BALCAEN Milan  –  31/08/2004

BOUVRY Lucas  –  23/05/2004

DEMEYERE Robin  –  30/05/2001

DE WAELE Igor   –  25/01/2001

DIONE Amadou  –  20/10/1992

DUCASTEL Yentho  –  13/09/2005

ERVYN Ruben  –  27/11/1995

MATTHEEUWS Victor  –  22/07/2002

MATTAN Deny  –  19/01/1997

MOREAU Matis  –  05/08/1997

PERSYN Ruben  –  18/12/2004

SECEMBER Ibe  –  26/02/1990

TERMONT  Alex  –  27/06/2004

VANACKERE Nicolas  –  17/10/2005

VAN DEN HEEDE Cedric  –  10/10/1997

VANDEVYVERE Senne  –  08/10/2003

VANHULSEN Niels  –  23/03/1999

VERGOTE Mats  –  8/08/2005

ROGGE Matisse – 01/03/2001

DEMEIRE Colin – 23/03/2001

ROOSE Nathan – 16/09/2003

SAISSI Hamza – 26/10/1995

DEMEYERE Aron (24/10/1992)

Aangifte van een ongeval.

Heb je een ongeval of blessure gehad.
Download het formulier ‘Aangifte van ongeval‘ vul het in en geef het af aan jullie trainer.

Indien je extra vragen hebt, gelieve volgende link te raadplegen