Schrijf nu in voor de volgende gastrofoot op zondag 11 december

Eerste ploeg - Beloften

Staf eerste ploeg & beloften

T1 – Fabian Duyck
T2 + beloften – Pascal Dujardin
T3 – Renzy Tielens (keepertrainer)
Afgevaardigde РHervé Windels
Verzorgsters – Sebbe Vandenburie, Stien Vandeburie

Trainer Beloften: Christophe Fillieux

Kalender eerste ploeg – seizoen 2022 – 2023

4/09/202215:00K.V.C. Deerlijk Sport - K. Racing Waregem A
11/09/202215:00K.S.V. Jabbeke - K.V.C. Deerlijk Sport
17/09/202219:00F.C. Sparta Heestert A - K.V.C. Deerlijk Sport
25/09/202215:00K.V.C. Deerlijk Sport - K.F.C. Varsenare A
2/10/202215:00K. Excelsior Zedelgem - K.V.C. Deerlijk Sport
9/10/202215:00K.V.C. Deerlijk Sport - K.W.S. Club Lauwe
16/10/202215:00K.S.C. Blankenberge A - K.V.C. Deerlijk Sport
23/10/202215:00K.V.C. Deerlijk Sport - K.S.V. Diksmuide A
30/10/202214:30K.F.C. Moen - K.V.C. Deerlijk Sport
6/11/202214:30K.V.C. Deerlijk Sport - K. Sassport Boezinge A
12/11/202218:00K.S.K. Oostnieuwkerke - K.V.C. Deerlijk Sport
19/11/202219:00S.V. Wevelgem City A - K.V.C. Deerlijk Sport
27/11/202214:30K.V.C. Deerlijk Sport - K.S.V. Veurne
3/12/202219:00K.F.C. Meulebeke - K.V.C. Deerlijk Sport
11/12/202214:30K.V.C. Deerlijk Sport - Racing Club Lauwe
18/12/202213:30K.F.C. Varsenare A - K.V.C. Deerlijk Sport
15/01/202314:30K.V.C. Deerlijk Sport - K.S.C. Blankenberge A
22/01/202315:00K. Racing Waregem A - K.V.C. Deerlijk Sport
29/01/202314:30K.V.C. Deerlijk Sport - K.S.K. Oostnieuwkerke
5/02/202315:00K.V.C. Deerlijk Sport - K. Excelsior Zedelgem
11/02/202319:00K.S.V. Diksmuide A - K.V.C. Deerlijk Sport
26/02/202315:00K.V.C. Deerlijk Sport - S.V. Wevelgem City A
4/03/202318:30Racing Club Lauwe - K.V.C. Deerlijk Sport
12/03/202315:00K.V.C. Deerlijk Sport - K.F.C. Meulebeke
19/03/202315:00K.W.S. Club Lauwe - K.V.C. Deerlijk Sport
26/03/202315:00K.V.C. Deerlijk Sport - F.C. Sparta Heestert A
1/04/202319:30K.S.V. Veurne - K.V.C. Deerlijk Sport
16/04/202315:00K.V.C. Deerlijk Sport - K.F.C. Moen
23/04/202315:00K. Sassport Boezinge A - K.V.C. Deerlijk Sport
30/04/202315:00K.V.C. Deerlijk Sport - K.S.V. Jabbeke

Kalender beloften – seizoen 2022 – 2023

DatumUurOnderwerp
3/09/202214:30K.V.C. Deerlijk Sport - R. Dottignies Sp.
9/09/202219:30K.S.K. Beveren-Leie - K.V.C. Deerlijk Sport
17/09/202214:30K.V.C. Deerlijk Sport - S.C. Zonnebeke A
1/10/202214:30K.V.C. Deerlijk Sport - K.F.C. Moen
7/10/202219:00F.C. Sparta Heestert - K.V.C. Deerlijk Sport
15/10/202214:30K.V.C. Deerlijk Sport - K.W.S. Club Lauwe
21/10/202220:00K.V.K. Avelgem - K.V.C. Deerlijk Sport
5/11/202214:00K.V.C. Deerlijk Sport - S.V. Wevelgem City A
11/11/202219:30Racing Club Lauwe - K.V.C. Deerlijk Sport
19/11/202214:00K.V.C. Deerlijk Sport - K.S.K. Geluwe A
25/11/202219:30V.C. K. Zwevegem Sport A - K.V.C. Deerlijk Sport
3/12/202214:00K.V.C. Deerlijk Sport - K.F.C. Poperinge A
9/12/202219:00K.S.K. Vlamertinge - K.V.C. Deerlijk Sport
16/12/202219:45R. Dottignies Sp. - K.V.C. Deerlijk Sport
14/01/202314:00K.V.C. Deerlijk Sport - K.S.K. Beveren-Leie
20/01/202319:30S.C. Zonnebeke A - K.V.C. Deerlijk Sport
4/02/202314:30K.F.C. Moen - K.V.C. Deerlijk Sport
11/02/202314:30K.V.C. Deerlijk Sport - F.C. Sparta Heestert
25/02/202315:00K.W.S. Club Lauwe - K.V.C. Deerlijk Sport
4/03/202314:30K.V.C. Deerlijk Sport - K.V.K. Avelgem
17/03/202320:00S.V. Wevelgem City A - K.V.C. Deerlijk Sport
25/03/202314:30K.V.C. Deerlijk Sport - Racing Club Lauwe
1/04/202315:00K.S.K. Geluwe A - K.V.C. Deerlijk Sport
15/04/202314:30K.V.C. Deerlijk Sport - V.C. K. Zwevegem Sport A
21/04/202320:00K.F.C. Poperinge A - K.V.C. Deerlijk Sport
29/04/202314:30K.V.C. Deerlijk Sport - K.S.K. Vlamertinge

Spelers A-kern & Beloften seizoen 2022 – 2023

BAERT Jonas (komt van Harelbeke)

BALLEKENS Axel

BRUYNEEL Tjorven

COTTENIER Niels

DELDAELE Wolf

DEGROOTE Guust

DEMEIRE Colin

DEMEYERE Matthieu (Komt van Harelbeke)

DEMEYER Robin

DE WAELE Joren

DIERICK Jelle

DUCASTEL Yentho (komt van Hulste)

DUJARDIN Vincenzo

DUJARDIN Allesandro

DUTOIT Jorg (Komt van Rumbeke)

GOEMINNNE Maxime

GOEMINNE Ludovic

HONORE Jordy (Komt van WS Lauwe)

KASMI Benjamin (Komt van Heestert)

KEMSEKE Emiel

KEMSEKE Lowie

KHRAMAZ Gregory (Komt van Wielsbeke)

LEBSIR Jessy

LIEVIN Jason

LINCLAU Wout

MANDERICK Niels

OOSTERLINCK Sian (Komt van Gullegem)

PERSYN Ruben

ROGIERS Jorgen

TERMONT Alex

VANDEKERCKHOVE Benjamin

VANDENDRIESSCHE Tibo (Komt van Wielsbeke)

VANDENBULCKE Maxime (Komt van Stasegem)

VANDEWIELE Anton

VANDOMMELE Kasper

VANHULSEN Niels

VERGOTE Mats

VERHEYE Brecht (Komt van Zonnebeke)

VERSTRAETE Aron

VIAENE Lucas

VIAENE Nicolas

WILLIQUET Guillaume