Schrijf nu in voor de volgende gastrofoot op zondag 15 Januari 2023

U8

Trainingen

Dinsdag 18 u. – 19 u.

Donderdag 18 u. – 19 u.

Trainer

Planckaert Joachim
0473 46 13 24
joachimplanckaert@hotmail.com

Trainer

Meerschman Kim

De inschrijvingen zijn gestop wegens volzet

Kalender seizoen 2022 – 2023

Kalender U8 A

DatumUurOnderwerp
14/01/202309:00K.V.C. Deerlijk Sport A Niv.2 - Jong Helkijn A Niv.3-2
21/01/202310:45K.S.K. Beveren-Leie A Niv.3 - K.V.C. Deerlijk Sport A Niv.2
29/01/202309:30Jong Zulte A Niv.3-2 - K.V.C. Deerlijk Sport A Niv.2
4/02/202309:00K.V.C. Deerlijk Sport A Niv.2 - K.F.C. Marke A Niv.3
11/02/202309:00Kdns Heule A Niv.3-2 - K.V.C. Deerlijk Sport A Niv.2
25/02/202309:00K.V.C. Deerlijk Sport A Niv.2 - Racing Club Harelbeke C Niv.3
4/03/202309:00K.W.S. Desselgem A Niv.3 - K.V.C. Deerlijk Sport A Niv.2
11/03/202309:30Jong Helkijn A Niv.3-2 - K.V.C. Deerlijk Sport A Niv.2
18/03/202309:00K.V.C. Deerlijk Sport A Niv.2 - K.S.K. Beveren-Leie A Niv.3
25/03/202309:00K.V.C. Deerlijk Sport A Niv.2 - Jong Zulte A Niv.3-2
1/04/202311:15K.F.C. Marke A Niv.3 - K.V.C. Deerlijk Sport A Niv.2
15/04/202309:00K.V.C. Deerlijk Sport A Niv.2 - Kdns Heule A Niv.3-2
22/04/202309:00Racing Club Harelbeke C Niv.3 - K.V.C. Deerlijk Sport A Niv.2
29/04/202309:00K.V.C. Deerlijk Sport A Niv.2 - K.W.S. Desselgem A Niv.3

Kalender U8 B

DatumUurOnderwerp
14/01/202309:00K.V.C. Deerlijk Sport B Niv.2-1 - Jong Zulte B Niv.2-1
21/01/202309:00Jong Vijve A Niv.1 - K.V.C. Deerlijk Sport B Niv.2-1
28/01/202309:00K.V.C. Deerlijk Sport B Niv.2-1 - Fc Mu Izegem-Ingelmunster C Niv.2-1
4/02/202309:00K. Racing Waregem C Niv.1 - K.V.C. Deerlijk Sport B Niv.2-1
11/02/202309:00K.V.C. Deerlijk Sport B Niv.2-1 - K.S.C. Oostrozebeke B Niv.2-1
25/02/202310:00Sparta Wortegem Niv.2-1 - K.V.C. Deerlijk Sport B Niv.2-1
4/03/202309:00K.V.C. Deerlijk Sport B Niv.2-1 - Hulste Sportief A Niv.2-1
11/03/202310:00Jong Zulte B Niv.2-1 - K.V.C. Deerlijk Sport B Niv.2-1
18/03/202309:00K.V.C. Deerlijk Sport B Niv.2-1 - Jong Vijve A Niv.1
25/03/202309:00Fc Mu Izegem-Ingelmunster C Niv.2-1 - K.V.C. Deerlijk Sport B Niv.2-1
1/04/202309:00K.V.C. Deerlijk Sport B Niv.2-1 - K. Racing Waregem C Niv.1
15/04/202309:15K.S.C. Oostrozebeke B Niv.2-1 - K.V.C. Deerlijk Sport B Niv.2-1
22/04/202309:00K.V.C. Deerlijk Sport B Niv.2-1 - Sparta Wortegem Niv.2-1
29/04/202310:45Hulste Sportief A Niv.2-1 - K.V.C. Deerlijk Sport B Niv.2-1